Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Hesabım

(0)

YEDİĞİN TÜM BURGERLERİ, GİTTİĞİN TÜM BURGERCİLERİ UNUT!

Yaygınlaşmış küresel gıda anlayışına göre hamburger; belirli fast food zincirlerinin yapım süreçleri ve kullandıkları malzemeler nedeniyle “sağlıksızdır ve kilo aldırır” gibi negatif bir imaja sahip. Bu nedenle son 10 yılı domine eden sağlıklı yaşam trendleri dışında bırakılmıştır. TOO BURGER bu algıyı değiştirecek ve bugüne kadar yediğiniz tüm burgerleri size unutturacak kadar eşsiz yaratıldı.

“Bu zamana kadar yediğin ve bildiğin burgerden çok daha fazlası!” ifadesini vurgulamak adına İngilizcede “çok” anlamını taşıyan TOO ile BURGER’i bir araya getirerek yarattığımız marka adı ve eşsiz lezzetlerimizle sana yepyeni bir burger deneyimi yaşatmaya hazırız.

 

TOO BURGER RESTORANLARI, MİSAFİRLERİNE YEMEK YEME DENEYİMİNDEN FAZLASINI SUNMAK ÜZERE TASARLANDI

Sahip olduğu çıplak mimari ve işlenmemiş malzemeler ile doğallığımızı ve rahatlığımızı yansıttığımız restoranlarımızda grup etkinliklerini, aileleri, 2 kişilik yemekleri ve bunun tadını tek başına çıkartmak isteyenleri bile keyifle misafir edebileceğimiz bir oturma düzeni oluşturduk. TOO BURGER ailesi olarak ana amaçlarımızdan biri misafirlerimize birbirleriyle keyifli iletişim kurabilecekleri ve TOO BURGER ekiplerinden yiyecekler hakkında detaylı bilgi alabilecekleri rahat bir ortam sunmak.

Bu nedenle de restoranlarımızda internet paylaşımı yapmıyoruz. İnternette kuracağımız iletişimler yerine fiziksel iletişim kurulmasını tercih ediyoruz.

BENİ FARKLILAŞTIRIR

Hem Türkiye hem de dünyada gençler en popüler trendleri, markaları ve haberleri çok hızlı bir şekilde takip ediyorlar. Bunun en temeldeki nedeni ise bulundukları gruplar içinde herkesten önce bilgi sahibi olup öncü olmaktır. Bu nedenle biz de TOO BURGER olarak yeniliklerden kaçmayan cesur bir marka olarak hamburger severlerin en popüler markası haline gelmeyi hedefliyoruz. Tüm yeniliklerden ilk haberdar olan, öncü ve global trendlere her zaman açık bir marka olmak için bu alanda en kuvvetli yönümüz olan sosyal medya ve dijital marka iletişimini kullanıyoruz.

 

KENDİM OLABİLİRİM

TOO BURGER sevilmek için hiçbir zaman kendi duruşundan ödün vermez. Onu seven çok sever sevmeyen de hiç sevmez. TOO BURGER için önemli olan onu gerçekten kalpten sevenlerdir, bu duruşu da onu karakterli bir marka yapar. Her zaman içinden geldiği kadar özgürdür. TOO BURGER kendi olabilenlerin markasıdır.

 

AİLEDEN BİRİ GİBİ

Toplumsal yaşamda var olmak için vazgeçmek istemediğimiz en temel duygumuzdur kendimiz olmak. Bu yüzden her zaman en rahat olduğumuz yer evimiz olmuştur. Hatta çoğu zaman bazen bir yerlere gitmek istesek bile evimizde daha rahat hissettiğimiz için gitmeyiz. İşte TOO BURGER hem çalışanları hem de mekan konseptiyle herkesin içinden geldiği gibi davranabileceği ve özgürce kendisi olabileceği sıcak bir hamburgercidir. Ailenle yaşadığınız ilişkiler ve bağlılık TOO BURGER deneyimlerinin içinde de var olacak ve sana kendini evinde hissettirecektir.

 

GÜVENDİĞİM BİR MARKA

Günümüzde gıda sektörü katkı maddeleri, sağlıksız saklama koşulları ve düşük maliyetli pişirme yöntemleriyle toplum sağlığını ciddi tehlikeler altında bırakmaktadır. TOO BURGER bu anlamda dürüstlüğü şeffaflığı ve tecrübesiyle fast food sektörüne yepyeni bir bakış açısı kazandırıyor. «Hamburger aslında sağlıksız değildir», TOO BURGER olarak biz gıda sektöründe yıllara dayanan tecrübemiz ve bilgimizle hamburger severlere sağlıklı bir yemek alışkanlığı kazandırıyoruz.

 

ÖZEL BİR LEZZET

Her şeyden önce TOO BURGER hamburgerleri tartışmasız çok lezzetli bir malzeme karmasına sahiptir. Dürüst tarifleri, ev yapımı ekmeği, lezzetli köftesi ve eşsiz soslarıyla bir hamburger severlerin bu hamburgeri yemek için geldiği, tüm yollara ve harcadığı zamana değen bir deneyimdir.

Hem içindeki malzemeler hem de yapılış şekli itibariyle yendiği zaman sağlıksız bir fast food hazımsızlığı da yaratmadığı için birçok alternatif arasından yapılan en doğru tercih olacaktır.

 

MODUMU YÜKSELTİR

TOO BURGER yalnızca karnını doyurduğun bir yer değildir. Markanın sahip olduğu ve yarattığı değerler restoran içinde sana kendini iyi hissettirmeyi amaçlar. Oraya gittiğinde sevdiklerinle sosyalleşip eşsiz hamburgeri yemenin hazzı ile sonsuz mutluluğa ulaşmışken, markanın güçlü dinamizmine kapılıp yalnızca o anı yaşamak istersin. Yani özetle; Mutlu olmak için uğraman gereken yer TOO BURGER’dir.

 

BENİ ÖNEMSER

TOO BURGER yalnızca havalı, iyi ve dürüst bir marka olmakla kalmıyor, aynı zamanda tıpkı ailenden biri gibi seni düşünüyor. Bunu da tüm yapım aşamasında gösterdiği hassasiyet ve sürdürülebilir kalitesiyle yapıyor. Her kim olursan ol bu hamburgercide güzel ve kaliteli zaman geçirebilirsin ve 7’den 70’e sağlığına ve bedenine zarar vermeyecek kalitede bir öğün tüketebilirsin. Senin TOO BURGER’i önemsediğin kadar, TOO BURGER de seni önemser.

 

Hakkımızda
X